Inzeráty moc psát neumíme, ale zkusíme to. IMAGE_162

Chcete během letní sezóny (tedy od 1. 6. 2015 do 31. 8. 2015) prodávat občerstvení na koupališti na Kraví hoře? Super, tak to pošlete nabídku na Statutární město Brno, Odbor školství, sportu, kultury a mládeže, Dominikánská 2, 601 69 Brno.

Nabízíme vám prostory o výměře 300 m2 a dále část prostor venkovního areálu o velikosti 25 m2. V případě většího z nabízených míst se jedná o bufet s částí venkovní terasy, menší je pak místo s prodejním stánkem v zadní části areálu mezi bufetem a dětským hřištěm. Půdorys zde.

A teď to hlavní. Chceme dbát na kvalitu nabízených produktů. Proto preferujeme ty z vás, kdo nabídnou následující:

– jídla z čerstvých zemědělských surovin v jejich přirozené sezónní zralosti

– použijete-li polotovar, pak bez transmastných kyselin, GMO a umělých sladidel

– nepoužíváte glutamáty

– každý den nabídnete minimálně jeden zeleninový nebo ovocný salát, popřípadě kusové ovoce.

IMAGE_295– případnou nabídku pokrmů a potravin s vysokým obsahem tuků, solí a cukrů vyvážíte nabídkou potravin a pokrmů s nízkým obsahem solí, tuků a cukrů.

– při prodej nápojů budete pokud možno používat vratné kelímky.
Úplné znění záměru je k dispozici na Úřední desce ÚMČ Brno-střed – www.stred.brno.cz/file/6910/. Ale bacha! Nabídku je možné podat pouze pro oba uvedené prostory společně, nelze tedy požadovat využití pouze jednoho z nich. Nabídky zasílejte do 15 dní od vyvěšení na úřední desce! Čím dřív, tím líp!

Informace ohledně zázemí bufetu a jeho vybavení podá Bc. Roman Vojáček ve všední dny od 8:00-16:30 na čísle 724 956 033 nebo na mailu vojacek(zavinac)kravihora-brno.cz. Po domluvě je také možná prohlídka prostor.

A mrkněte na ty fotky, jaký krásný bufet můžete mít! A těch lidí! Nabídka snů.

 

 

Petr Kalousek · · Štítky: