Svatopluk Bartík

uvolněný člen RMČ Brno-střed pro legislativu a informatiku, místopředseda Komise legislativní a organizační RMČ, předseda Komise dislokační RMČ

Chcu

  • Zveřejňování maxima informací a obecné zvýšení otevřenosti radnice.
  • Klikací rozpočet včetně výdajů.
  • Postupné zavádění elektronických aukcí.
  • Radnici, která nebude nástrojem propagandy politických stran.

Nechcu

  • Hazard.
  • Korupci.
  • Politickou propagandu.

Proč?

Protože jsem si to chtěl zkusit, zda to budu umět líp, než dosavadní politická reprezentace, která mě mnohdy dost štvala.

Životopis:
Narozen 3. září 1975. V Brně žiji posledních 25 let života. Posledních 10 let působím zejména jako poradce v oblastech public relations, public affairs a lobbingu.
Baví mě měnit a ovlivňovat věci veřejné, což dělám jako aktivní občan a do okamžiku, než jsem se stal v listopadu 2014 profesionálním politikem, jsem nabízel i svým klientům.

Občanské aktivity:
– Občanská koalice Nádraží v centru, od. r. 2004
– spolupráce o.s. Brnění: hazard (dosažení vymahatelnosti místních regulací, novela loterního zákona, návrh nového hazardního zákona apod.), kauza Aupark
– projekt Radniční listy bez cenzury
– protikorupční barcamp Bořit a ničit 2013
– protikorupční festival Projektovat a stavět

Kontakt:
Pro první kontakt preferuji e-mail, pokud se chcete sejít, nezapomeňte mi napsat, co máte na srdci. Pokud mi budete volat, tak prosím v pracovních dnech od 9 do 17 hodin. Pokud telefon neberu, jsem zaneprázdněn, nicméně snad nezapomínám volat zpět.


Další zastupitelé


Díky, že nás podporujete!

Podle zákona 424/1991 Sb. jsme pro vás zřídili nový, úplně transparentní a zcela zvláštní účet 2001334132/2010 (Fio Banka)
Tady si ho můžete prohlídnout: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2001334132

Na náš starý transparentní účet 2400634319/2010 už prosím prachy neposílejte, museli bychom vám je vracet. (Prohlížet si ho ale můžete dál.)