Chcu kvalitní drogy

Spousta lidí kouří, pije alkohol a bere rekreační drogy. OK, jsou dospělí. Jiná věc je závislost a neřešená kriminalita.

Kvůli nesmyslné vyhlášce si dospělý člověk v Brně nesmí v parku vypít flašku bílého s přáteli; mezitím se ve vedlejší hospodě opíjejí děcka laciným chlastem. Dělá se tytyty na prodejce zahradnického vybavení, s jehož pomocí se dá vypěstovat levandule a marihuana; mezitím v ulicích řádí gangy dýlerů, kteří likvidují své klienty mizernou kvalitou drog a nutí je k prostituci a krádežím. Víme, že nejste tak naivní, abyste nám skočili na kecy, že zbavíme Brno drog. Můžete nám ale věřit, že s pomocí odborníků dokážeme prosadit kroky, které snižují obecná rizika. Patří mezi ně i snadná dostupnost kvalitní substituce tvrdých drog, rušení hazardu, který je s kriminální drogovou scénou úzce propojen, a samozřejmě co nejúčinnější prevence – a tím nemyslíme tisk osvětových letáků, ale práci přímo v ulicích.
A než se začnete pohoršovat, proč by mělo město pomáhat feťákům, vzpomeňte si na metanolovou aféru: při ní taky státu nešlo o podporu alkoholismu, ale o snížení rizik spojených s konzumací.
P. S.: Kdo nikdy nepožil žádnou drogu (alkohol, cigaretu, kafe, čaj, trávu, čokoládu, brufen), tomu z celého srdce blahopřejeme!Co eště chceš?

Brno jde, když se chce.


Díky, že nás podporujete!

Podle zákona 424/1991 Sb. jsme pro vás zřídili nový, úplně transparentní a zcela zvláštní účet 2001334132/2010 (Fio Banka)
Tady si ho můžete prohlídnout: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2001334132

Na náš starý transparentní účet 2400634319/2010 už prosím prachy neposílejte, museli bychom vám je vracet. (Prohlížet si ho ale můžete dál.)