Chcu zažívat hrdost. Jo, na Brno

Frenetický potlesk se dá v Brně provozovat i mimo play-off. Punk, Janáček, autorské čtení, do toho!

Brno je trochu legrační město, to si přiznejme. Kdysi sebevědomé a významné průmyslové centrum postupně přišlo o své německé a židovské obyvatele, kapitál i veletržní slávu. Němčinu a jidiš nahradil hantec, hrdost vystřídala ironie a sebevědomí frustrace z „toho druhého města, obydlené zatáčky před Vídní“. Hrdost zkrátka musí najít novou oporu; naštěstí zdroje tu jsou. S trochou přičinění budeme moct být hrdí na Brno jako město vzdělanosti a inovací, město s nezaměnitelnou domáckou atmosférou, město, které si ze sebe dokáže dělat legraci a kde se lidem dobře žije. 
P. S. Nikdy nezapomeneme na narozeniny Leoše Janáčka, Gregora Mendla, Kurta Gödela, Roberta Musila a dalších osobností, na nichž Brno zanechalo své stopy!Co eště chceš?

Brno jde, když se chce.


Díky, že nás podporujete!

Podle zákona 424/1991 Sb. jsme pro vás zřídili nový, úplně transparentní a zcela zvláštní účet 2001334132/2010 (Fio Banka)
Tady si ho můžete prohlídnout: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2001334132

Na náš starý transparentní účet 2400634319/2010 už prosím prachy neposílejte, museli bychom vám je vracet. (Prohlížet si ho ale můžete dál.)